#Okulary #Oprawki #Suplementy
Add your content here
UTW

APAP to lek zawierający paracetamol, jedną z najczęściej stosowanych i najbezpieczniejszych substancji przeciwbólowych. Preparat zwalcza bóle głowy, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne oraz gorączkę występującą np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.Apap zawiera paracetamol w dawce 500mg dzięki czemu jest bezpiecznym lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, nawet dla:osób z chorobą wrzodowąosób z nadciśnieniem tętniczymcierpiących na nadkwaśność i zgagęchorych na cukrzycęalergikówosób z nadwrażliwością na inne leki przeciwbólowekobiet ciężarnych i karmiących

Dawkowanie

Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby).Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę.

Skład

Paracetamol 500 mg oraz substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hypromeloza, makrogol, powidon, skrobia żelowana, kroskarmeloza sodowa, kwas stearynowy.

USP Zdrowie

bielsko gemini, ray ban original wayfarer, fotochromy szare czy brązowe, ełk brama mazur, hud salva maść, auchan bukowska, kamień nazebny, błonnik gdzie występuje, biegunka po antybiotyku u dziecka

yyyyy